| dan666 a întrebat:

cum scap de cosurile de sub piele ma comfrunt cu ele de 3 ani dar nu m-am dat cu nimic pe fata si vreau sa am o fata mai neteda fina, si pometii sunt mariti deci ce sa fac ..am citit ca mierea de albine face bine la ten e adevarat? si daca da cat timp ar trebui sa fac chestia asta sau daca nu de la farmacie sa imi prescrieti ceva vreau un raspuns bun va rog sa am la cine sa dau funda

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la dermatologie pentru un diagnostic diferențial și tratament!
Pa, pa.

| MeddyMaddy a răspuns:

Du-te la dermatolog. Doar el iti poate zice ce sa faci.