| Zaharia_Mihai_1997 a întrebat:

De curand mi-am luat o pereche de Ghete de Fotbal Nike Mercurial si ma strang la degetul mic..si la calcai cum fac sa le largesc putin?
Dau FUNDA, Multumesc!

7 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Le poti purta asa vreo 2 saptamani non stop pana se largesc sau pe cineva cu piciorul mai mare ca al tau sa-i incalte si sa ti largeasca.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru Shimozukushiki):

Daca le tin asa 1h pe zi numai in picior oare se largesc pana pe 7 martie?

| DrTerrible a răspuns:

II le dai la un coleg de echipa cu nr mai mare sa le poarte un meci..si sigur ti le va largi.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru DrTerrible):

Dar vrea?laughing ca o sa i se faca basici..la picior.

| Rax a răspuns:

Sa stii ca cizmarii se ocupa cu asta, ei largesc orice incaltaminte.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru Rax):

*** nu am cizmar in orasul meu.

| Zaharia_Mihai_1997 explică:

Port numarul 42.5 si ghetele sunt 42...cum le largesc 5mm? Va rog dau funda!