| Mirceadumb a întrebat:

demult ma confrunt cu o problema mare. nu stiu sa ma imbrac.
adica stiu dar nu stiu cum sa fac sa arate haina bine pe mine.
fizic am: 1.73-1.75, 66 kg, putin facut. mie imi plac mult blugii, puloverele iar pe deasupra un hanorac/jacheta/geaca, iar in picioare....nu stiu, cred ca adidasi (tenesi e prea frig). Atunci cand pun blugii pe mine mine ma confrut cu 2 probleme: dupa ce ii pun si pun si un pulover acesta trece de buzunarele de la blugi, adica buzunarele nu se vad. blugii ii las cat de jos pot eu dar tot degeaba, iar puloverul nu este mare! Daca mai pun si jacheta trec aman2 peste buzunarele de la bugi si am vazut ca asa da urat si ca nu se poata, dar vad la unii le iese de minune combinarea si arata ft. bine la ei. A 2-a problema este ca atunci cand blugii cat peste adidas fac bucle din alea jos. daca ii intorc un pic iar nu arata bine... sa ii scurtez? ce sa fac? astept raspuns poate si cateva modele de baieti pentru. a ma inspira. (nu vreau modele de casa de moda etc. nu imi permint din acelea).

1 răspuns:
| 8Biia a răspuns:

Off doamne... Eu pun pariu ca stii cum sa te imbraci. Combina hainele asa cum vrei tu. Nici mie nu mi place cum imi sta unele haine pe mine, asa ca nu esti singurul. Si in plus aspectul fizic nu conteaza asa multwinking Funda te rog?