| anonim_4396 a întrebat:

Este corect/frumos ca un baiat sa poarte la o mana mai multe bratari?

16 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Poarta ce vrei si ce iti place si sa nu iti pese de ce zice lumea, oamenii te vor judeca si cu bratari si fara bratari.Fa ceea ce te face fericit in viata! Poarta bratarile, sigur arati super cu ele! Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru Etelca):

Multumescwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Corect? da ce exista legi care sa interzica?

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Da, este ok, din punctul meu de vedere.
Să știi că fiecare are gusturile sale și nu-i poți mulțumi pe toți. Fii tu!
Poartă ce-ți place și ceea ce te face să te simți bine. Nu fă ceva doar ca să placă cuiva.
O seară plăcută!

| anonim_4396 explică (pentru Neo12):

Multumesc frumos! happy

| Neo12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru puțin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc frumos tuturor pentru raspunsuri. Aveti dreptate, asa e! smug

| neca a răspuns:

Daca iti sta bine si iti place sa le porti nici nu ar trebui sa conteze daca e corect sau frumos.
cat despre parerea mea cred ca este o aleger estetica placuta

| Kenya a răspuns:

Da! De ce nu? happy

| Amegadaisuki a răspuns:

DAca vrei sa fie frumos, simplitatea este frumusetea asa ca o singura bratara ar fi ok dar corect este ce iti place tie

| Misfits a răspuns:

Corect? neah, nici vorba, te iau militienii.

Răspuns utilizator avertizat
| Denis269 a răspuns:

Sincer sa fiu Etelca are mare dreptate! Dar daca este vorba despre alt baiat! daca poarta bratari pana la muschi nu-i frumos deloc! happy Parerea mea!

| anonim_4396 explică (pentru Denis269):

Ee nici chiar toata mana... laughing

| IPlayMonstah a răspuns:

Ba,după parerea mea e destul de miste sa porti brățări pe măna.Si eu le port si lumea nu-mi zice nimic chiar le plac cum arat