| FuturePlayerFootball a întrebat:

Eu ma dau cu fixativ de mult timp si am observat inca din prima zi ca imi cade ceva din par.Este matreata sau altceva?

3 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Nu stii cum e matreata?

daca e din fixativ, nu e doar ca o faina alba, pot fi si firisoare, chestii alungite, dupa cum s-au atasat la firul de par.

| ChiarEu2 a răspuns:

Matreata apare doar daca folosesti un produs nefavorabil tipului de par sau daca parul nu e limpezit cum trebuie dupa baie! Eu am renuntat la fixativ si am trecut la ceara de par. E usor de folosit si da volum parului si nu apar particule de praf lipite de la fixativ.

| franciscintaiul a răspuns:

Daca e alb e matreata, daca ce cade e negru sunt paduchi laughing (vorbesc serios)