| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat de pe net niste blugi zara dar pe ei scrie denim.Ce vreau eu sa stiu e daca denim e aceiasi firma(zara) sa stiu daca am luat teapa. Multumesc si astept un raspuns cat mai repede!

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Denim este materialul din care este confectionat blugul, deci nu ai luat teapa. happy

| express11 a răspuns:

Denimul sunt blugi! esti varza!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Denim e materialul

| dianainsta01 a răspuns:

Nu, e ok, prietene

| MateescuParker a răspuns:

Salut, stai linistit ca nu ai loat teapa happy

| Florin15VL a răspuns:

Dar cand i-am cumparat scria ca st de la firma zara, dar nu vad pe nicaieri eticheta firmei...

| XcrimeXD a răspuns:

Nu ai luat teapa denimul este un material din care se confectioneaza blugi, pantaloni deci poarta-i sanatos