| TimonSiPumba a întrebat:

Mi-am cumparat o camasa de blugi si mai multa lumea mi-a spus ca se poarta desfacuta cu un tricou pe dedesupt.Este mai slim si vine foarte bine pe mine direct pe piele si se asorteaza cu tot. Voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Ca au dreptate

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Arata foarte bine cu un tricou de orice culoare.

| lau90 a răspuns:

Daca e cu maneca lunga o mai poti purta cu un pulovaras peste, vine foarte dragut. Asta daca e mai racoare afara big grin.

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Daca e slim, o poti purta si numai cu sutien pe dedesubt, insa cel mai bine ar arata cu un tank top alb sau negru.winking