| anonim_4396 a întrebat:

mi-as dori sa stiu daca exista o cale de schimbarea culorii tenului. Eu am tenul inchis la culoare si mi-as dori sa imi fac tenul alb, exista o metoda? Mi-as dori sa stiu daca exista un regim si daca da, cam in cat timp s-ar schimba culoare tenului?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

A mai fost unul ca tine, se numea Michael Jackson!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista un remediu sau tratament pentru asa ceva.Si de ce ai vrea sa faci asta?
Doar prin operatie poti sa-ti schimbi culoare pielii, adica treansplant de piele.(cum a facut Mikhael Jakcson, si ajunsese in ultimul hal )
Inavata sa te accepti pe tine insuti..si cu timpul cand o sa te maturizezi o sa-ti dai seama ca e o prostie sa vrei sa-ti schimbi culoarea pielii.
In primul rand tu vrei sa-ti schimbi decat culoarea tenului? pai iti dai seama cum s-ar vedea cu fata deschisa la culoare si restul corpului inchis la culoare? ca o zebra...

| Cristinaaa57 a răspuns:

Pai daca tu ai tenul inchis, iti dai seama ca si pe corp e la fel, daca ti-ai schimba culoarea tenului, nu s-ar vedea bine pe gat ...si pe corp

| SweetCandySteffyLove a răspuns:

Sfat: Incearca un peeling! Nu iti va face pielea alba dar o va deschide putin!
Daca faci un peeling aplica si pe gat si corp!
Sper ca te-am ajutatwinking

| BobPiatra a răspuns:

Operatie dureroasa si costisitoare.Nu conteaza ce culoare are pielea.Stai in banca ta.