| Rock10 a întrebat:

Stiti cumva magazine cu preturi mai accesibile la costume in Iasi? In scurt timp urmeaza la facultate sa am banchetul si de dragul integrarii in colectiv trebuie sa imi iau constum. Sunt aproape sigur ca il voi purta de maxim 2 ori si de aceea as prefera sa imi iau unul mai ieftin. Sunt total pe dinafara subiectului moda. Multumesc anticipat! Dau funda!

4 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Cauta pe acest site:https://www.miniprix.ro/.
Au costume ieftine si faine, vezi ce-ti place.
Sper ca te-am ajutat.

| Rock10 explică (pentru eutunoilafilm):

Imi e cam teama sa imi iau de pe net. Nu stiu daca se potrivesc marimile. Sunt eu total nepriceput, dar nici nu as vrea sa arat ca Arlecchino acolo (din pacate pentru mine se vor face si o groaza de poze laughing )! Multumesc pentru raspuns

| Rock10 explică:

As prefera un raspuns de la cineva care se pricepe la articole de imbracaminte si care cunoaste mai multe magazine din Iasi. Multumesc