| stranger1972 a întrebat:

Sunt baiat si recent am fost la tuns, iar acolo mi-a filat parul fooarte mult. Stiti in cam cat timp se va regenera? Aici ma refer cam in cat timp va ajunge la lungimea firului mare, tinand fapt ca am bretonul pana la gura.
(Nu as vrea sa il tund 1 sau 0 ca ar fi pacat deoarece am partile lungi.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde cat de mult iti creste parul in general. Incearca sa te dai cu ulei de ricin la radacina, sa il lasi aproximativ o ora iar apoi sa te speli normal.

| stranger1972 explică (pentru Adry05):

O masca cu ulei de argan ar fi buna?

| Adry05 a răspuns (pentru stranger1972):

Nu stiu, eu stiu de uleiul de ricin ca da rezultate pentru ca stiu persoane care l-au folosit si chiar li s-a regenrat parul. Eventual combina-le, rau n-are ce sa-ti faca. laughing

| stranger1972 explică (pentru Adry05):

Ok laughing Au trecut aproape 3 luni si parul tot arata rarit. ar trebui sa il las sa creasca si sa incerc uleiul ala laughing