| Annonnymus321 a întrebat:

Salut, TPU. Sunt baiat, vine banchetul (clasa a 8-a) si nu stiu daca se potrivesc hainele care mi le-am achizitionat, adica eu voiam sa imi cumpar tenisi Converse, dar am zis ca sunt prea populari si mi-am luat : http://postimg.org/image/b1sr2r9xx/, dar sunt culoarea crem, niste blugi mai inchisi si o camasa alba, problema este ca nu stiu daca se potrivesc cu blugi si cu camasa. Ce credeti, se potrivesc, sa imi iau un papion sa se asorteze cu tenisi sau, ce sugestii imi dati, sa mi schimb? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Eu zic ca se potrivesc, si nu-ti recomand papion/cravata, doar nu cred ca vrei sa stai toata seara cu el/ea spanzurat de gat. Mai bine fara. Daca tot vrei ceva interesant, iti recomand o camasa cu model pe mijloc, sunt unele la care nu ai nevoie de cravata sau papion.

1 răspuns:
| BarnyBear a răspuns:

Eu zic sa nu mergi cu tenisi converse la banchet e urat ia-ti niste pantofi daca nu esti genul tot tenisi ceva in genul asta http://olx.ro/oferta/tenisi-casual-eleganti-marimea-43-noi-ID3BVa1.html

Parerea mea