| Pettro353 a întrebat:

Sunt in clasa a cincea si am hotarat sa merg cu fusta la scoală si nu stiu daca sunt prea mica. Sfaturi?

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti purta fusta la orice varsta. Nu este o varsta anume la care sa o poti purta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusta ai voie sa porti la orice varsta.
Conteaza cum arata fusta.
Daca este mini, fi sigura ca nu ai voie.

| Pichaciu a răspuns:

La varsta ta merge foarte bine o fusta cu o camasa sau nu stiu tu cum preferi dar conteaza ce fel de fusta fiind unu mini nu te avantajeaza deloc deoarece esti prea mica pentru a se uita baieti la tine si o sa te faci de ras cu fusta mini, tot ceti zic poarta orice fel de fusta vrei numai mini nu repet nu te avantajeaza! FUNDA?

| Stefania_Carmen_1997 a răspuns:

Depinde ce fel de fusta... daca e prea scurta nu cred ca la o fetita de varsta ta iar sta ok, dar daca e asa pana la genunchi s-au nu stiu deasupra genunchiului e ok...n-are ce sa aiba.

| Olivia_Olive_1959 a răspuns:

Draga mea, si eu sunt in clasa a V-a si sa te sfatuiesc sa mergi la scoala cu fusta, daca te lasa parintii tai si consideri ca nu o sa-ti fie frig.Acum depinde si de lungimea si culoarea fustei, dar tu stii cel mai bine cu ce ai voie si cu ce nu i voie sa mergi la scoala. Eu habar n-am, pentru ca am uniforma(sarafan). Bafta!