| OriPunemIntrebariOriNuMaiPunem a întrebat:

Vineri trebuie sa merg la o zi de nastere si vreau sa va intreb cu ce credeti ca s-ar potrivi o camasa alba si o pereche de pantaloni de costum bleumarin : pantofi negri sau maro? Argumentati va rog happy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pantofii negri, deoarece se completeaza si merge foarte bine cu pantalonul bleumarin.
Nu poti sa te imbraci chiar ca o sorcova: camasa alba, pantalon bleumarin, pantofi maro si plover sau haina verde happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Negru. Bleumarin nu merge asa bine cu maro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit ca mergi la nastere.

Cu negru.

| AsunaTheKiller a răspuns:

Negrii, evident
Caci negru se potriveste excelent cu bleumaren.

| AnoNimU06Ano a răspuns:

Pantofii sa fie negri laughing o sa iti stea mai bine