| Extraterestru2 a întrebat:

Vreau sa ma tund pentru un eveniment. Pana acum am fost tuns normal, pe parti mai scurt,iar sus putin cu foarfeca. Acum as vrea tot asa, dar cararea parului se fie tunsa scurt (mai scurt decat pe parti ) pentru a se evidentia. Cum credeti ca mi-ar sta? Ati mai avut oameni cu o astfel de tunsoare? Mulțumesc anticipat si scuzati categoria ( daca e gresita ).

1 răspuns:
| 2749764830 a răspuns:

Buna! happy Eu sunt tunsa asa in momentul de fata si nu sunt prea multumita, pot zice. Dar avem gusturi diferite toti... poate tie ti-ar sta mai bine decat mie si asta inseamna ca trebuie sa te tunzi asa. Daca nu, mai cauta pe net idei happy Funda? happy