| Popescu1Andrei2 a întrebat:

Vreau sa merg la cosmetica pentru puncte negre si cosuri, dar imi este un pic frica pentru ca nu vreau sa am urme pe fata mai ales acum cand ii scoala. Mai bine ar fi sa merg in vacanta de Craciun pentru ca atunci este vacanta si nu o sa ma vada atata lume? O parere ar fi bine venita. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| persqective a răspuns:

Poti merge linistit intr-o vineri si ai tot weekend-ul la dispozitie pentru "recuperare", timp in care iti recomand sa te speli pe fata cu ceai de musetel si ai sa vezi ca trec repede big grin

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

O sa iti apara altele. Spala-te mai des pe fata, si nu o sa ai puncte negre. Esti prea tanar pentru saloane.