| Maryan01 a întrebat:

Vreau si eu sa aflu cum se face o bentita pentru baieti subtire. URGENT! dau funda!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Depinde din ce vrei să fie bentiţa.
Poate să fie croşetată, din diverse materiale.să tai o fâşie de material pentru a face o bentită d-aia, poate fi bentiţă care să aibă la bază un metal care e înfăşurat după într-un material textil.

| Maryan01 explică (pentru Neo12):

Da stiu din ce se poate face. dar nu stiu cum... vreau sa aflu. faci un tutorial pe youtube si dai linkul? ca sa iti dau funda