| TheEdikEm a întrebat:

ziceti-mi si mie o ceara de par buna sau un fixativ.

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Fixativ de la kallos sau wella extra strong.

| Lykee a răspuns:

Syoss pentru fixare puternica si luciu, fixativ, si ceara Trendy Wax de la Loncolor. Funda?

| anticocalar101 a răspuns:

Nu e bun de nimic Syoss am incercat 2 produse de la ei, ceara+gel si guma de par dar insa nici una nu era buna.De la fiecare faceam o gramada de matreata de ziceai ca nu s spalat, la inceput parul statea bine(primele ore )dar dupa se usca si parca era perie de sarma si statea ca naiba! Acum folosesc de la Taft Creative look dar insa nici asta nu i asa buna, lasa un par slinos dar miroase frumos.Pana cand am sa gasesc alta o folosesc pe asta(merge doar pe parul scurt)

| Prance_Thomas_1991 a răspuns:

"spoil me" de la tigi sau design pulse de la matrix care e de departe cea mai buna plus ca e mata, nu da aspectu ala de par slinos