| Yelawolf a întrebat:

Unde gasesc elastice de prins parul de alea negre si foarte subtiri?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice magazin de la colt.
30 sau 50 bani unul.

| Yelawolf explică (pentru anonim_4396):

La magazine nu prea sunt, la market am gasit odata dar acum nu mai au.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yelawolf):

Ma, la magazinele, la care merg. sunt.
Si nu sunt magazine mari.
Oricum, in magazinele mari un elastic simplu, pe care eu dau 30 de bani, acolo il gasesc cu 2 lei.
Iti dai seama, la 10 elastice dau 20 de lei, pe cand la celelalte 3 lei. Este o diferenta.

| rocket1204 a răspuns:

Cred ca Yelawolf se refera la elastice foate subtiri si negre cilindrice care nu rup parul cand le desprinzi din par. Port unul chiar acum, insa il am de la o prietena si nu cunosc un loc de unde sa le pot achizitiona.

| Cigarette69 a răspuns:

Eu le-am primit odata din pufuletii cu surpize laughing

| Yelawolf explică (pentru Cigarette69):

Looool laughing)ma duc sa imi cumpar si eu cateva pungi de pufuleti laughing)

| Cigarette69 a răspuns:

Păi eu de alea spun, nu de alea care rup părul rocket1204