| Ellzzz a întrebat:

Vreau sa comand de pe Stradivarius o jacheta,dar nu inteleg la ce se refera marimile. Marimile jachetei sunt: " 01, 02,03,04",iar eu nu mi-o pot cumpara din cauza ca nu inteleg cum vin marimile acestea laughing. Eu stiam ca marimile sunt cusute pe haine gen: XXXL,38, 44, S etc...Ma poate lamuri cineva ce inseamna 01, 02,03,04? happy. Multumesc anticipat si... FUNDA! ^^

3 răspunsuri:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Pai 01 ar fi cea mai mica ceea ce corespunde la un S sau 36-38 02 la un M sau 38-40 si tot asa. Oricum trebuie sa iti puna pe acolo un ghid de marimi sau ceva de genul

| Ellzzz explică (pentru ciocolatacupiperrosu):

As vrea eu...desi nu este nimic sad

| ciocolatacupiperrosu a răspuns (pentru Ellzzz):

Atunci trebuie sa fie asa cum am zis 01 cea mai mica si 04 cea mai mare echivalent la un XL