| omulpaiangan a întrebat:

Salut, vreau sa imi las parul mai lung (sunt baiat) dar cum imi creste putin parul se face cret. Cum fac sa il am drept?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placa sau indreptare permanenta. Depinde cum iti convine tie dar cu indreptarea permanenta radacina o sa tot creasca si probabil va trebuii sa-l tot faci. Mai exista in strainatate sampoane care indreapta parul, daca poti face rost de ele esti cel mai tare. laughing ( vreau si eu unu rolling on the floor! )

| ShadoWCrist a răspuns:

Cu placa de par...

| under89 a răspuns:

- Cumpără-ți placă (30-100 lei)
- Când te usuci, piaptănă-te, de preferabil, cu o perie rotundă.

| Tpeuuuu99 a răspuns:

Il poti indrepta cu placa de par! happy

| Eyesblue a răspuns:

Tratament cu keratina sau placa

| zumbalina a răspuns:

No asta da intrebare. Nu poti decat cuplaca.