| impresivepanda a întrebat:

Salutare, as dori detalii despre nuantarea parului cu asa zisul 'nuantator'. Dau fundita pentru rabdarea de a imi explica, multumesc.

1 răspuns:
| missoriginalitate a răspuns:

Nuantatorul din punctul meu de vedere este cel mai potrivit pentru o schimbare de look. Daca vrei sa te vopsesti si nu stii ce culoare vrei poti sa experimentezi cu nuatator. Poti folosi nuantator doar daca vrei sa iti inchizi culoarea parului. Eu am folosit nuantator negru pe par brunet.A iesit foarte bine culoarea. Nuantatorul se duce putin la fiecare spalare. Dupa vreo 5 spalari nu o sa se mai vada. Pentru al aplica eu pun prima data nuantatorul intr-un bol iar apoi incep sa aplic nuantatorul in partea de jos a capului iar apoi sus. Stau cu el 40 min iar apoi ma spal pe cap dar fara sampon pentru ca se duce destul de repede.