| andreea11099 a întrebat:

Salutare!
De doua saptamani folosesc masca de par cu mustar dar la mine efectiv nu "ustura" asa ca m-am gandit sa iau mustarul pudra de la plafar. Totodata as vrea sa cumpar ulei de ricin si sa pun in masca. Credeti ca e o idee buna?
As mai vrea sa iau tinctura de ardei iute care ar avea acelasi efect ca si masca [stimuleaza cresterea parului].
Oare ar avea vreun efect contrar daca le combin? De exemplu sa ma dau cu tinctura si apoi sa aplic masca.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara ulei de ricin si folosește-l doar pe ala. Bafta.