| Mihailescuioana29 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva in privinta manichiurii de Craciun?
Vreau sa imi pictez eu unghiile acasa (unghii naturale) si nu stiu cum. Doresc cat mai multe idei, simplu, usor de realizat, dar in acelasi timp si frumos.
Multumesc si sarbatori fericite tuturor!

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina vrei aceeasi nuantă si la mîini si la picioare nu? De ce nu mergi la un salon, si te fac fetele acelea cu experientă, că tu poate nu ai acasă aparatura necesară, sau răbdarea necesară, ce virstă ai? Multumesc mult.

| Mihailescuioana29 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 17 ani si nu vreau sa merg sa imi pun gel pe unghii, cum spuneam sunt unghii naturale asa ca nu cred ca are rost sa dau o groaza de bani pentru a imi picta unghiile, iar peste 2-3 zile sa se duca lacul. Oricum multumesc!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Sarut mina multumesc si eu pentru răspunsul tău, mult succes, tocuri porti?

| Mihailescuioana29 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca port tocuri de Craciun sau in general? Si ce legatura are cu intrebarea?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Da in general daca porti, si ce inaltime, mersi si nu te superi nu?

| Mihailescuioana29 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Port la ocazii, si nu tocuri foarte mari, cam 10 cm. Dar, daca nu te superi tu, de ce te intereseaza lucrurile astea?

| Mihailescuioana29 explică:

Nu sunt deranjata, dar nu inteleg cu ce te ajuta daca stii ca eu port tocuri. Si tocmai asta te-am intrebat si tot nu mi-ai dat un raspuns.

| Mihailescuioana29 explică:

Multumesc, o seara super si tie, dar tu cati ani ai?

| Mihailescuioana29 explică:

Eu ti-am spus cati ani am si cred ca ar trebui sa te opresti aici cu intrebarile, fara suparare, dar ajungi cam prea departe cu ele.