| DarkDrugz a întrebat:

Salutare TPU am parul creti (doar bretonul ) si pur si simplu nu imi place am placa de par sa mi-l intind dar chiar nu stiu ce freza sa imi fac straight face Imi plac genu de frizuri pe un ochi sau ceva gen anime big grin Dar sa se poata face mai usor nu chiar asa greu!

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pupsik2 a răspuns:

Tu esti ca si mine adica vreau sa spun ca ''cei ce au parul cret vreau sa-l indrepte iar cei cu parul drept vreau sa-l faca cret '', eu cand eram mica visam sa ma parul cret iar acum aceasta parere mi se pare banala fiindca este frumos tot ceia ce este dat de la dumnezeu si nu trebuie de perfectionat. daca iti este dat sa fii cu parul cret de ce nu ai ramane asa eu cred ca nu este nimic strasnic in aceatawinking