| fitzoshu a întrebat:

De ceva timp. mi'au aparut Puncte Negre pe Nas sad
Cum pot scapa de ele? Natural.

7 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Cea mai buna metoda care a functionat la mine pentru puncte negre si alte imperfectiuni este scrubul, cel natural facut acasa.Iti poti face din malai amestecat cu putin ulei de masline sau ceai verde sau chiar un gel de curatare pentru fata daca ai,umezesti putin fata amesteci malaiul cu una din cele de mai sus apoi intinzi pe toata fata masezi cateva minute si clatesti, o sa ai pielea mult mai fina pentru ca se vor indeparta celulele moarte, inclusiv punctele negre. Exista mai multe feluri de scrub dar acesta este foarte usor de preparat si foarte eficient, daca te mai intereseaza si altele, anunta-ma.

| GabrielaIoana a răspuns:

Foloseste crema demachianta Doina cateva zile. Te poate ajuta si nu ataca pielea asa cum fac alte substante

| wolder a răspuns:

Cu miere care e mai tare
sau exista benzi speciale le cumperi de la DM si cand le tragi iti trag punctele

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foloseste pudra de argila amestecata cu suc de lamaie.

Răspuns utilizator avertizat
| IisusHristos a răspuns:

Alcool izopropilic. Succes.

| Ioyo a răspuns:

Buna,fa infuzii cu ceai de musatel si apoi apoi aplica o crema hidratanta