| ThePurificator48 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si dupa cum stiti in perioada asta au loc banchetele. Pentru tinuta mi-am cumparat niste blugi de un albastru mai deschis, o camasa albastru inchis si un papion rosu. Nu stiu ce incaltari sa iau.As preferea sugestii chiar si de la fete.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine iti iei blugi negri sau albastru inchis, albastru deschis nu pare deloc elegant. Pentru pantofi, negri sau albastru inchis.

| ThePurificator48 explică (pentru Adry05):

Negri sau albastru inchis. dar ce tip? big grin

| Adry05 a răspuns (pentru ThePurificator48):

Https://www.b-mall.ro/......83585.html ceva in stilul asta. Mi se par si eleganti si merg si la blugi fara sa te `imbatraneasca`.

| Rakanishuu a răspuns:

Blugii nu sunt cei mai potriviti pentru banchet. Banchetul este totusi un eveniment special. Mai bine alege niste pantaloni de stofa.
Cat despre pantofi. negri sau bleumarin.

| JustaLittle a răspuns (pentru Rakanishuu):

Nu se mai poarta asa ceva pe la banchete. Mi-am intrebat colegii cu ce se imbraca raspuns: blugi si camasa, eventual sacou

| Rakanishuu a răspuns (pentru JustaLittle):

E vorba de grosimea buzunarului de stofa fata de cel de blugi, asa e. big grin

| NH4OH a răspuns:

Niște pantofi roz ar fi perfecți.
Deja ești curcubeu, cu blugi deschiși, o cămașă mai închisă + un papion roșu să fie cireașa de pe tort.
Fii mai light, mai finuț, ce-i cu țigănimea asta?

| Holy2010 a răspuns:

Daca vrei sa fii funky. Pantofi rosii happy

| Blackrose4 a răspuns:

Bună!

Eu zic să renunți la blugii de culoare albastră, ia-ți o pereche de blugi negri.
Ca încălțăminte, am să îți las câteva sugestii,  dacă găseşti ceva în genul acesta, e perfect:

http://www.fashionup.ro/pantofi-top-secret-top~sbu0478gr-p-320449.html

 https://www.leonardo.com.ro/elegant/4-pantofi-barbati.html

http://www.otter.ro/......e-naturala
De preferabil, albastru închis sau negrii.