| AGentulP a întrebat:

Salutari tuturor.
As vrea sa stiu si eu ce fel de cravata as putea asorta unui costum bleumarin cu carouri negre, cu o ca masa alba simpla?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Visinie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine merge o cravata albastra dar e si mai bine daca lasi asa fara. Camasa ta fiind neagra nu mai are nevoie de cravata/papion dar daca are si carouri ni cred ca e nevoie poate fi prea mult. Pana la urma, ma rog tu stii mai bine ca o poti vedea dar asta e sfatul meu. Mult succeswinking

| BiEnCuTsA_1244 a răspuns:

O cravata neagra ar merge bine.

| CarramellAle a răspuns:

O cravata de culoare ichisa. Negru /albastr ichis /gri /bleumarin