| elmo2011 a întrebat:

Salutari! Va rog sa imi faceti niste recomandari pentru o frizura masculina mai "agresiva" (ex. cum sa arate, cum se face...), am o freza pufoasa si mi se pare ca am un aer copilaresc. Am parul brunet, des, cu fire groase si tenta de gras. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| zuzulina78 a răspuns:

Pai...daca ai parul putin mai lung ai putea sa iti faci breton pe o parte si tepi la spate... este foarte coolwinking

3 răspunsuri:
| Zoki a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/imgres

pe net sunt tutoriale cum se face, pe youtube de exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creasta mohawk punk ca a mea, e simplu de facut doar te faci 1-2 mm rin parti si pe mijloc lasi parul sa creasca mare.Aranjatul e si mai usor, i frigi 2 pieptene si gata