| AnetteR a întrebat:

Se cauta un nume pentru pagina de facebook a unui hairstylist, pe care se vor promova servicii de tuns si coafat (intr-o camera decorata si viu colorata, relaxanta la domiciliul acesteia), sfaturi utile si photo shooting-uri cu coafuri artistice realizate pe modele.

Se prefera un nume original, compus din cuvinte simple, usor de retinut, pozitive si frumoase, nume prin care clientii(de ambele genuri) sa fie convinsi sa incerce serviciile, evitand cliseele gen "nume + hairstylist".
Va multumesc!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| BPAndrei a răspuns:

Eros Style?
Eros - zeul iubirii si atractiei la gerci.

| AnetteR explică (pentru BPAndrei):

Mersi, insa mai astept propuneri!