| Sissy24032 a întrebat:

Se prinde vopseaua de par daca sunt satena deschis si vreau sa ma fac mai blonda...sau trebuie neaparat sa ma decolorez? a incercat cineva fara sa se decoloroze?

1 răspuns:
| MaeRii a răspuns:

Se prinde ceva dar nu va iesi chiar blondul ce e pe cutie, normal acolo apare cum se va vedea in functie de ce culoare are parul tau.Dar sunt vopsele ce si decoloreaza ca exemplu:Syoss Lighteners ce ofera un blond frumos(dar e nevoie de un specialist). Uite asa trebuie sa apara pe cutie sa vezi daca se prinde sau nu : http://3.bp.blogspot.com/......teners.jpg