| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Sfaturi, trucuri sau orice tips pentru un bronz in timp record? Altfel spus, cu ce ma pot da ca sa ma bronzez repede si sa nu ma ard. Fundita!winking

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Ulei de masline, nu te arzi si prinzi un bronz rapid si uniform.

| ddeennyyssaa13 explică (pentru ciocolatacupiperrosu):

Da. uleiul de masline. am auzit ca e bunl dar nu l.am incercat... sigur nu ma ard? Sau ar trebui sa ma dau si cu protecție?

| ciocolatacupiperrosu a răspuns (pentru ddeennyyssaa13):

Daca e prima data cand te expui la soare ar fi bine ca macar in prima zi sa folosesti o crema cu protectie 15-20. Acum depinde si de pielea ta cat este de sensibila. Daca esti foarte alba si folosesti doar ulei fi sigura ca o sa te arzi.

| ddeennyyssaa13 explică (pentru ciocolatacupiperrosu):

Aha. Ok. Ms mult.

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Cu creme pentru bronz artificial.