| anonim_4396 a întrebat:

Si-a luat cineva ruj de la AVON, Ultra Color Indulgence, nuanta Plum Verbena? Caut de mult timp nuanta asta, dar nu am incredere in avon, am mai comandat rujuri si nu au venit nuantele potrivite sau erau potrivite, dar nu aratau deloc ca in revista.

Cum este rujul? E moale? Ultimul nu se intindea pe buze, ziceai ca-i facut din plastic. laughing Rezista?

2 răspunsuri:
| awsaasasaa a răspuns:

Roaga rep la care doresti sa comanzi sa iti ofere o mostra inainte.
Sau daca doresti ti-as putea trimite eu cateva mostrewinking cadou

| Itsdeeadeea a răspuns:

Eu am comandat acest ruj si este foarte bun. Mie îmi tine mult pe buze si se întind perfect eu zic sa il comanzi