| anonim_4396 a întrebat:

Solutii in tratarea cearcanelor? Doresc raspunsuri din partea celor care s-au confruntat cu aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| gedanken a răspuns:

Iti faci comprese cu ceai de musetel si le tii cateva minute la ochi.
Mai poti sa razi un cartof pe care-l infasori intr-un tifon si ti-l pui pe ochi. Stai sa actioneze 10-15 minute.

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns (pentru gedanken):

Multumesc!

| gedanken a răspuns (pentru MeMyselfAndMyShadow):

N-ai pentru ce happy

3 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

Buna astea cu compresele de musetel, cu compresele cu apa rece, cu cartofi, castraveti etc ...sunt vrajeli. La mie nu a functionat cu nimic, cel mai bun "remediu este machiajul `