| micutdragut a întrebat:

Sora mea mai mare vrea sa cumpere o pereche de cizme de dama de pe internet fiindca se apropie toamana si a gasit reduceri aici http://www.modlet.ro/71-cizme-dama dar nu prea stie ce se poarta anul acesta si ce sa aleaga. Ma puteti ajuta va rog cu o parere? Va dau funda. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| irina300 a răspuns:

Buna!
Toamna nu prea se poarta cizme. Cel putin eu când vad o persoana in cizme in Septembrie -Octombrie ma uit putin chiorâș la el/ea.
Acum dacă vine zăpada din Octombrie da, sunt de acord. Dar asa? Nu.
Mai bine iti recomand o pereche de converși înalți care mereu au fost la moda si vor fii mereu! Si pot fi purtați pana când vine zăpada. Toată lumea se uita dupa niște Converse all star decât dupa niște cizme. Plus ca sunt reduceri pe officeshoes, deci grabeste-te.
Numai bine, te pup!