| Maria_Irina_1998_M0Er a întrebat:

Sprancenele pensate gresit revin la forma si grosimea initiala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le lasi in pace sa creasca si nu te mai bagi peste ele si folosesti si ulei de ricin, da. kiss Eu le-am avut pensate foarte subtiri si in 2 luni asa mi-au crescut complet.

| Maria_Irina_1998_M0Er explică (pentru anonim_4396):

Vor arata cum aratau inainte sa ma pensez....adica nu as mai vrea sa ma pensez din nou, sa le las cum erau "de la mama natura"....Am vreo sansa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maria_Irina_1998_M0Er):

Normal, ele cresc la loc dar nu trebuie sa le mai pensezi. Poate sa fie un pic dificil daca forma actuala e mai subtire dar trebuie doar sa ai rabdare sa-si revina. tongue

4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Revin, doar că perioada poate fi destul de lungă 1 lună, în jur.

| Andreeadeeabiatha a răspuns:

Nu chiar