| Cristinaaa57 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste placi de par foarte bune de la eMAG, va rog.

Răspuns Câştigător
| AlissBrie a răspuns:

Eu folosesc placa de par Rowenta liss& curl keratin shine pe care am achizitionat-o de la Emag.Eu sunt sunt atat de multumita de ea love struck tin sa precisez ca nu folosesc protectie cand ma indrept iar aceasta placa nu mi-a deteriorat parul.Imi tine parul drept pana la urmatoarea spalare. Poti citi mai multe despre ea pe site, o recomad cu mare incredere si caldura! Bafta!:*

4 răspunsuri:
| PinkPanther001 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DY764BBBM/

Aceasta placa de par este absolut geniala! Mie imi place foarte mult, indreapta parul super bine si nu il lasa lipsit de volum!