| Seba_Sebikes_1995 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara sapunul acesta? http://www.aslotel.co.uk/assets/toiletries/brands/images /4a8bd87924ddb.jpg

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Nu stiu... nu am cumparat niciodata de pe acest site, desi am vazut ca este foarte popular, multi fac comenzi de pe acesta. din cate vad eu sapunul nu il au in stoc, trebuie sa contactezi furnizorul ca sa poti face comanda. ii poti intreba si taxa tranportului. daca iti doresti atat de mult acest sapun, nu cred ca ar trebui sa te mai gandesti la taxa. Ai putea face o investitie, sa cumperi o cantitate mare (avand in vedere ca ele sunt foarte mici, nu-s sapunuri, ci sapunele laughing ) si iesi in avantaj vis-a-vis de taxa (oricare ar fi ea). parerea mea, eu asa as proceda.

4 răspunsuri:
| Seba_Sebikes_1995 explică (pentru anonim_4396):

De undeva din România de preferat...

| RoyDupuis a răspuns (pentru Seba_Sebikes_1995):

Imposibil!
este un sapun pentru hoteluri...

| Seba_Sebikes_1995 explică (pentru RoyDupuis):

Stiam asta... sad Cat m ar costa sa cumpar 100 spre exemplu, cu transport inclus?