| Biancaϟ a întrebat:

Stie cineva vreun site unde mai pot gasi genul asta de botine? (din
Romania) http://img.superpantofi.ro/......00x500.jpg :(

6 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu trebuie sa ii ei de pe un site. Eu am vazut in Bershka dar se vand destul de repede sunt destul de cautate. Nu mi se par super comode. Ti-as recomanda cele Oxford sunt cam la fel doar ca astea au platforma in fata alea nu.

| Biancaϟ explică (pentru Ruxandra15):

Mie-mi trebuie o pereche pentru banchet. si cele oxford nu prea se potrivesc rochiei, mersi de ajutor oricum big grin

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Biancaϟ):

Hmmm la banchet nu prea se poarta botinele astea ele se poarta la Blugi sau pantaloni negri. Ar arata mai bine niste pantofi prinsi de glezna sa nu ai senzatia ca ai scapi, Dar vezi in leonardo, bershka, h and m, stradivarius, pull and bear. Acolo ai putea gasi genul ala de botine. Si un sfat intai alege pantofii dupa rochea e mult mai usor asa.

| Biancaϟ explică (pentru Ruxandra15):

Am rochia deja, o sa ma duc sa vad big grin

| crissa20 a răspuns:

Uite aici dar, din pacate nu sunt pe negru:(
http://www.depurtat.ro/cumpara/botine-tina-khaki-6685244

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Eu am vazut acum cateva saptamani in Leonardo, iar preturile erau mai mult decat rezonabile. happy