| AutumnDay a întrebat:

Stiti cumva cum sunt marimile la blugi/pantaloni la H&M? Pana acum nu am avut pantaloni de la ei, dar la restul hainelor imi luam cu o marime mai mica, deoarece marimile sunt oarecum dubioase, hainele fiind croite mai mari. Daca port marimea 28 sau 36 la pantaloni/blugi in mod normal, sa imi iau 28 sau 27 de la ei? Sau voi cum luati? As aprecia daca mi-ati spune din proprie experienta cu marimile la ei.
Ofer fundita cui ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi sa sa probezi in magazin sa vezi ce masura iti vine, probabil esti undeva intre masuri daca cei de la H&M nu iti vin, in timp ce le la alte branduri asta este masura potrivita.
Si eu am aceeasi masura 36/28, dar nu am avut niciodata problema asta cu pantalonii de la ei sau cu orice alt produs. Aceeasi masura o am la orice produs de imbracaminte de la orice brand. Singura problema pe care eu o am de exemplu la ei este ca unii pantaloni sunt prea lungi, desi sunt 36 si desi imi vin pe restul corpului.
Deci cred ca cel mai bine ar fi sa ii incerci.

| AutumnDay explică (pentru OoBunnyoO):

Multumesc de raspuns. Le-am dat mail cu produsul dorit si mi-au dat masuratori exacte.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru AutumnDay):

Cu placere. Mersi pentru fundita. happy

3 răspunsuri:
| HappyGirl4 a răspuns:

Cea mai mica marime este S undeva de la 26 si ajunge pana la XL, XXL, depinde, du-te in magazin si vezi pe eticheta, nu am cum sa iti spun toate marimile lor ca nu le stiu.Bafta!