| IHEMM a întrebat:

Stiu ca nu e o dilema existentiala si nici o problema, insa m-am gandit sa va intreb:

Am fruntea foarte lata si, in momentul de fata, am un breton asimetric, care nu mascheaza trasatura complet. M-am prezentat astfel in fata unor oameni. Daca apar data viitoare cu un breton drept, pot fi vazuta ca o fitoasa/alte cuvinte de acest tip (pe care nu le agreez)?
Mereu am avut impresia ca oamenii fac asocierea cu acel tip de fete cu parul blond, cu o gramada de culori pe fata, cu buzele tuguiate si...cu breton drept. E gresit ceea ce cred?

1 răspuns:
| Huntress a răspuns:

Păi... Da big grin Nu e adevarat! Tot ce trebuie sa ai e STIL di BUN-GUST. Cauta "Breton drept" pe google si ai sa vezi cate coafuri dragute iti apar big grin