| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am parul aspru si este foarte greu sa il fac sa stea cum vreau eu, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| SadBlackAngel a răspuns:

Foloseste fixativ

| hehexdd a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Am folosit multe tipuri de fixativ chiar si nr 5 si nu au efect.

| SadBlackAngel a răspuns (pentru hehexdd):

Dar cum vrei tu sa il fixezi?

| hehexdd a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Sa stea drept

| SadBlackAngel a răspuns (pentru hehexdd):

Pai este spray fixativ care iti face parul ca sirma

| hehexdd a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Da fix dela am si e numarul 5 profesional cel mai bun si nu are nici un efect am dat cu jumatate de tub si nu a mers am parul uscat si aspru.

| SadBlackAngel a răspuns (pentru hehexdd):

Dai cu ala cand e parul ud

| Dilemaa a răspuns:

Incearca gelul ala aparut acum "Taft" e super bun si dupa cateva folosiri o sa ti se obiosnuiasca parul drept. Daca nu, poti incerca si spuma. doar ca nu va avea tot efectul asta big grin.