| anonima676564 a întrebat:

Sunt fata si mi-ar placea sa imi fac unul sau mai multe tatuaje, ce parere aveti? In ce loc sa imi fac si cat de mare sa fie? Am multe idei si daca mi-as face toate tatuajele la care ma gandesc, ar fi 7 la numar. Cam mult, nu? Care ar fi numarul "perfect" de tatuaje pentru o fata? Ma gandeac la o coroana pe spate, nu foarte mare, modest, nu? laughing

Răspuns Câştigător
| Adde2 a răspuns:

Http://anamaria.arts.ro/category/portia-zilnica-de-tatuaje/ - Ai aici mai multe idei despre tatuaje
http://anamaria.arts.ro/......e-tatueze/ - Iar aici sfaturi :)

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai, poti sa tii le faci in ce locuri vrei tu laughing, dar nu foarte multe si nici foarte mari pentru ca vor arata urat ( parerea mea), dar faci cum vrei si cum iti place. Bafta!

| PisiGirlForYou a răspuns:

In locul tau mi-as face unul mic pe gat.
Cat despre model, incearca sa fie ceva ce ține de viața ta, insa sa prinda sens doar din perspectiva ta.