| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte urat acum, la 16 ani(baiat), credeti ca inaintand in varsta, se va face o schimbare? Aici vreau sa aduc in vorba majoritatea actorilor si actritelor care cand erau mici erau urati si acum sunt frumosi.

5 răspunsuri:
| godless1859 a răspuns:

Toti suntem frumosi in felulu nostru.PS:nu-mi pasa ce spune lumea.

| RazvanXD21 a răspuns:

Nu esti urat...nimeni nu e urat... daca tu crezi ca ești urat atunci te fraieresti singur...nimeni nu e perfect si daca te face urat îți spune asta deoarece e gelos ca arați mai bine ca el...

| TacaPaca a răspuns:

Se numeste machiaj dar imi place ca speri.

| anonim_4396 explică (pentru TacaPaca):

Oh, deci tot urat o sa fiu, tot restul vietii.

| Pasat_Matei_1988 a răspuns:

Nu stiu bine la ce fel de ``uratenie`` te referi. Daca esti tipul de persoana cu un ciclu mai tarziu de dezvoltare, de la 15, 16 ani incolo, s-ar putea sa ai niste schimbari corporale ce se vor remedia mai incolo, odata cu maturizarea.De exemplu eu cand eram mic, pe la 9-10 ani, aveam o barbie mica in comparatie cu restul capului si un piept ``ca de fata``, desi nu eram deloc gras.Acum am 14 ani, maxilarul (osul barbiei) mi s-a dezvoltat ca a unui om matur, iar pieptul debea se mai cunoaste. Daca arata-i mai bine cand erai mic e doar adolescenta, iar daca nu te dezvolti cum trebuie iti recomand sa consumi mancaruri bogate in vitamine si hormoni naturali, calciu si sa mai faci din cand in cand flexiuni ale fetei (strambaturi) daca nu ai pielea de grosime uniforma.In final iti spun sa nu iti faci griji din asta, sa fii fericit, si sa-ti alegi un look care sa se potriveasca cat mai mult cu aspectul tau actual. happy