| tixytix a întrebat:

Sunt obsedata de bratari.si de sclipici.deci nu cred ca pot iesi afara din CAMERA mea fara sa am cel putin 2 bratari la mana.cum pot sa scap de acet obicei...
am incercat sa le ascund.ad mereu dau de altele.per total cred ca am peste 500 si nu stiu cum sa scap de acest obicei.nu ma simt bine daca nu am ceva la mana...help me please!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta`le in continuare:X
daca asa te simti binelove struck
mult succes:X

6 răspunsuri:
| Michy_1562 a răspuns:

Rupelelaughing sau da-mi-le mielaughing nu stiu ce faci cu toate.Sau eu cand faceam ceva ce nu trebuie imi dadeam singura peste mana si le scoateam laughing

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Aruncaleeeeeeeeeeeee >=-D tongue

| lolly a răspuns:

Mi le trimiti toate miebig grin ai scapat de elelaughing

| mousemagic a răspuns:

Daca iti palc, de ce vrei sa scapi de ele? Tine-le daca te fac sa te simti bine.

| Bulbuc_1736 a răspuns:

Varianta 1: Pune-le intr-o cutiuta( de preferabil cu lacatel) si punele pe dulap sau undeva de unde iti va fi greu sa le iei.

Varianta 2: Pune-le intr-o punga si dai-le mamei tale, anuntand-o, desigur sa nu ti le mai dea daca i le ceri.

Varianta 3 : Daruieste-le!

Varianta 4 :Rupele astfel incat sa nu mai poate fi purtate.

Cu prietenie,

Bulbuc.

| Biencutza_7556 a răspuns:

Bratarile sunt foarte dragute si merg foarte bine la orice.P.S si eu am o problema cu sclipicul