| anonim_4396 a întrebat:

Te poti epila de finitiv pe o zona pe care ai cosuri sau inflamatii ale pielii?

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu pentru ca te vei irita foarte tare si risti sa faci cine stie ce boli de piele..Asteapta sa iti treaca si dupa te poti duce.

2 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Nu as crede, oricum epilatul nu este definitiv si in zona cu cosuri si inflamatii nu este recomandat

| galyperf89 a răspuns:

Da dar este foarte posibil sa te ranesti la zona respectiva daca ai cosuri sau inflamatii ale pielii oe ea. Funda?