| anonim_4396 a întrebat:

Știți vreo metodă cum aș putea să-mi vopsesc părul ombre, temporar, fără decolorare? Sunt brunetă. Fundiță :*

Răspuns Câştigător
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Sunt la farmacie coloranti pentru par gen focsina care te face roscata si care se duce la prima sau a doua spalare :3 mai sunt foarte multe, gen albastru de metil care te face albastra ':3 du-te la o farmacie si intereseaza-te. funda?

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Cu nuantator, tine ceva timp, dar nu e permanent. si e un chit foarte interesant la l'oreal special pentru ombre happy

| capricc a răspuns:

Trecerea aia graduala de la inchis la deschis nu prea ai cum sa o obtii pe cale naturala. iti poti lua loreal preference wild ombres si sa l lasi mai putin pe par apoi hidratare intensa cu masti.

| munteanmaria a răspuns:

Gasesti la farmacie coloranti pentru par. succes!