| painkilleeer a întrebat:

Tricou roz neon,colanti negri, tenesi visinii.E ok?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti sa arati ca o piti e numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viziunea mea rozul nu are ce sa caute cu rosul, visiniul, bordoul.

| Imstrong a răspuns:

Foarte okwinking

| LSMM a răspuns:

Este?

| Garielu a răspuns:

E ok!

| andre3aph a răspuns:

laughing pitzii

| minonAA a răspuns:

In niciun caz. Din moment ce ai o piesa vestimentara in culoare roz neon, celelalte ar trebui sa fie non-colore. Incerca tenesi negri

| Joannee a răspuns:

Uita-te-n oglinda, daca-ti place e ok

| omidaa a răspuns:

Pai daca vrei sa iesi in oras undeva seara. tricoul acela neon nu te va avantaja deloc! Incearca ceva inflorat..sau cu model. Daca iesi ziua schimba colantii in niste colanti albi. si tenesi negrii! Succes!