| alexutza222 a întrebat:

Uitandu-ma la poze vechi am observat ca atunci cand aveam parul scurt eram mai slaba, iar daca ma tundeam slabeam. Oare daca ma tund acum slabesc?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu.
Vrei sa slabesti? Mananca mai putin junk food si fa mai multa miscare.

| kiri11 a răspuns:

Poate in perioada in care te-ai tuns programul tau era mai dinamic - faceai sport? Pentru a slabi trebuie sa ai mese stabile si sport!

| BogdanDediu a răspuns:

Nuu laughing Ce-i cu prostia asta cum sa te tunzi si sa slabesti laughing