| AEN05 a întrebat:

Uleiul de masline este bun pentru par? Daca da, ar trebui sa il aplic amestecat cu altceva ca de exemplu galbenus de ou sau ceva de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| Roxx_Kati_1994 a răspuns:

Este foarte bun, mai ales in combinație cu ulei de ricin. Il poti folosi cu orice vrei: vitamina A uleioasa, albus, oul întreg.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soţia mea foloseşte şampon de cai e foarte bun crede-ma.

| kiri11 a răspuns:

Si extractul din nuca de cocos este bun petru par, ricinul, berea... sincer multe sunt bune pentru par. Dar combinatiile de casa nu au efectele dorite decat daca esti tu mare chimist si le amesteci perfect laughing. Eu iti recomand gama vivese senso duo, nu te mei chinui cu tot felul de uleiuri.