| simonabuburuza44 a întrebat:

Un tratament pentru îndesirea părului va rog, care sa dea rezultate?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun dar eu am obtinut par mai des abia dupa vreo 6 luni de utilizare deci daca vrei ceva mai rapid ai putea sa incerci si sampoanele pentru regenerarea parului gen Alopecin.

| razvanel112 a răspuns:

Buna simona,
Iti recoamnd un tratement cu botugen. Firul de par isi reface instant echilibrul natural de proteine si isi recapata vitalitatea.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu poți sa îți faci parul mai des, deoarece nu tu controlezi unde sa crească, dar in schimb poți face un tratament cu petrol si uleiuri (argan, ricin, macadamia, cocos, etc) pentru îngroșarea si repararea firului de par.

| Kandia15 a răspuns:

Fa-ti o masca din ulei de cocos, ulei de masline, ulei de ricin (neaparat ulei de ricin), miere si galbenus de ou. E super buna daca te tii de treaba. Foloseste-o o data pe saptamana

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Http://lyla.ro/......ndeseasca/ eu am incercat chiar ajuta... poti sa mai faci masca cu galbanus de ou

| AriKristine a răspuns:

Uleiul de ricin functioneaza foarte bine.

| SimonPetru a răspuns:

Incearca cu ulei de ricin.